Işıl Erbil Kimdir?

Merhaba. Ben Işıl.

İzmirli, ODTÜ’lü, kariyerinin büyük bölümünde pazarlama ve marka yönetimi alanında çalışmış bir endüstri mühendisiyim.

Uzun yıllar özel sektörde büyük şirketlerde çalıştım. Teknik alanda başlayan kariyerimi pazarlama yönüne çevirmek için hayallerimin peşinden Amerika’ya gittim. Döndüğümde büyük şirketlerin önemli markalarını yönettim. Ancak bu süreçte beni tatmin etmeyen bir şeyler vardı. Ben de hayatımı kendi seçimlerim doğrultusunda daha üretken bir şekilde sürdürebilmek için 2012’de kurumsal hayatımı sonlandırdım ve girişimci oldum. Önce gıda alanında işimi kurdum, sonra KOBİ’lere danışmanlık yaptım. Çünkü üretmek ve bilgimi paylaşmak istiyordum.

Bugünden baktığımda öğrencilik yıllarımdan beri kendimi daha iyi tanımak, hayatımı kendi isteklerim doğrultusunda daha anlamlı ve doyumlu şekilde yaşamak için büyük emek verdiğimi görüyorum, vermeye de devam ediyorum; okuyorum, yaşıyorum, paylaşıyorum, deneyimliyorum. Bu yolculuk beni 2019’un sonlarına doğru Sade İşler (sadeisler.com) platformunu kurmaya götürdü. Sade İşler, kişisel gelişim yolcuğumda insanlara dokunma, birlikte paylaşma ve çoğalma hayaliyle ortaya çıkan bir platform. Daha yaratıcı ve üretken, daha sağlıklı, anlamlı ve doyumlu bir yaşam için önemli olan konularda bilgi sağlayıcı bir alan olma isteği ile ilerliyor.

2020 ile birlikte mevcut işimin de pazarlama ve marka danışmanlığından “kişisel marka danışmanlığı”na evrilmesini sağladı Sade İşler.

Herkesin içinde müthiş bir potansiyel olduğuna, bu potansiyel ortaya çıkarıldığında daha iyi bir yaşamın mümkün olacağına inanıyorum. Bireylerin kişisel markalarını doğru şekilde oluşturup, doğru bir biçimde ifade ettiklerinde hem özel hem de iş hayatlarını daha anlamlı ve doyumlu sürdürebileceğini düşünüyorum.

Bireylere ve kurumlara kişisel marka danışmanlığı yaparak, bireylerin hayallerini gerçekleştirmesine, kurumların kişisel markalarını etkin yöneten etkili liderler yetiştirmesine ve kurum markalarının bilinirliğinin artmasına destek oluyorum.

Siz de kendinizi daha iyi tanıyarak kişisel markanızı oluşturup, kişisel markanızı parlatmak isterseniz benimle iletişime geçebilir, danışmanlık desteğimi alabilirsiniz.

Profesyonel özgeçmişimi görmek isterseniz, LinkedIn sayfamı ziyaret edebilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: